6 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Græsted. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Udsholt, Græsted, er der netop kommet to spændende fritidshuse på markedet. Det første er beliggende på Sandagervej 31, som tilbyder et rummelig hjem på 150 m² med 5 rum. Med et stort grundareal på 1670 m² er der gode udendørs muligheder.
Dette fritidshus har en pris på 3.695.000 kr. Ejerudgifterne er ikke oplyst, men placeringen og ejendommens størrelse kan være attraktive for købere, der ønsker plads til rekreation og fritidsaktiviteter i den naturskønne omgivelse.
Den anden nye mulighed er på Skallemose-Kjæret 6, også i Udsholt. Dette fritidshus spænder over 97 m² og består af 4 rum. Grundarealet er på 1266 m², hvilket giver plads til udendørs aktiviteter.
Med en pris på 3.295.000 kr. kan dette fritidshus appellerer til dem, der ønsker en hyggelig og mindre boligform i et naturskønt område, hvor man kan nyde fritid og afslapning. Ejerudgifterne her er ligeledes ikke oplyst.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.