5 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Græsted. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Græsted er der to nye fritidshuse på markedet, begge beliggende i Udsholt-området. På Steenkile-Åsen 5 findes et rummeligt fritidshus på 146 kvadratmeter. Med seks værelser er der masser af plads til familien. Huset er placeret på en stor grund på 1363 kvadratmeter. Prisen er sat til 3.995.000 kr.
Et andet fritidshus i området er på Tofteager 10. Denne ejendom tilbyder 95 kvadratmeter fordelt på tre værelser. Det ligger på en grund på 1204 kvadratmeter og har en udbudspris på 3.295.000 kr. Begge huse har ikke oplyst de månedlige ejerudgifter, men tilbyder charmerende muligheder for dem, der søger et fritidshjem i naturskønne omgivelser.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.