3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Græsted. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Græsted er to af de nyeste villaer på markedet Sodemarksvej 59 og Bøgebjergvej 52. Begge boliger er ideelle for familier, der søger rummelige hjem i naturskønne omgivelser.
Villaen på Sodemarksvej 59 tilbyder et betydeligt generøst boligareal med sine 223 kvadratmeter fordelt på 6 rum. Med en imponerende grundstørrelse på 9724 kvadratmeter er der rigelig plads til udendørs aktiviteter og potentiale for forskellige projekter.
Bøgebjergvej 52 er et charmerende hjem med 132 kvadratmeter, der indeholder 5 rum. Den mere kompakte grund på 675 kvadratmeter kræver mindre vedligeholdelse, hvilket kan være tiltalende for dem, der ønsker en fritid til andre interesser.
Prismæssigt ligger begge villaer i et lignende niveau med Sodemarksvej 59 til salg for 3.495.000 DKK og Bøgebjergvej 52 for 3.195.000 DKK. Begge ejendomme tilbyder muligheder for dem, der søger en rolig beliggenhed i Græsted.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.