3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Græsted. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Græsted er to bemærkelsesværdige boliger netop kommet på markedet.
Den første er luksusvillaen på Plejeltvej 2 i Plejelt. Med et imponerende areal på 335 kvadratmeter, fordelt på hele 13 rum, tilbyder denne villa rummelighed ud over det sædvanlige. Beliggende på en vidstrakt grund på 21064 kvadratmeter, giver ejendommen masser af udendørs plads. Prisen for denne eksklusive bolig er 15.900.000 DKK.
En anden mulighed i Græsted er villaen på Græsted Vænge 49. Her får du 189 kvadratmeter, fordelt på 5 rum, hvilket kan passe godt til en familie. Grunden er på 1112 kvadratmeter og bedst af alt, ligger prisen her på 4.250.000 DKK.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.